نتایج جستجو برای عبارت :

جوراب‌های خال خالی کریسمس

روز مرد  
  دوباره قصه جوراب ، روز مَرد آمد
و  باز قصه  بازار و دوره گرد  آمد
جوراب هم که نه مثل هم است هر لنگش 
گهی زنانه و  بی رنگ و  زوج و فرد آمد
چقدر جمع شده جوراب روی هم انگار؟ 
از این حکایت و هدیه سرم  به  درد آمد
نبود داخل سالنامه  نامی از جوراب  
به روز زن که همیشه طلای زرد آمد! 
دلم  ز روز زن و مرد می گرفت انگار 
که مُهره های دلم  طاق های  نَرد آمد
جوراب ذهن مرا خط خطی نمود این بار
به پالتویی نرسیدم ، که  روز سرد آمد
شاعر : مرتضی حسینی اسف
خریدن جوراب و شرت کار ساده‌ای نیست! اجازه‌ی پوشیدن هیچ‌کدام را نداری و باید پولت را قمار کنی! یا برنده می‌شوی، یا بازنده! چه دنیای مسخره‌ای! قمار را باخته‌ام و جوراب آبی‌ام که روباه‌های نارنجی را در خود جای داده برای پایم کوچک است. البته از نظر خیلی‌ها کوچک و حتی تنگ هم نیست! ولی من ترجیح می‌دهم که در جوراب و شرتم فضای کافی داشته باشم و تحت فشار نباشم.
یکی از اجناسی که فروش نسبتا بالایی دارد و تقریبا بطور کامل در ایران تولید می شود، جوراب است. چند وقتی بود که در این حوزه جستجو می کردم. به مسائل عجیب و غریبی برخوردم. شاید این مثال من را بتوان به خیلی جاهی دیگه هم تسری داد. 

1- تقریبا تمام جوراب ها در ایران بافته می شوند. ولی مارکهای متنوع ترکیه ای و چینی و هندی و ... را بر روی آنها می زنند. 
2- قیمت جوراب بستگی به تمیزی بافته شدن، وزن جوراب که همان وزن نخ به کار رفته است، و نقش و طرح و رنگبندی آن دار

جشن کریسمس از جشن های زمستانی است. استفاده از یک جوراب طرح بابانوئل که ظاهری شبیه زمستان دارد می تواند زیبایی دو چندانی به جشن شما دهد. جوراب بابانوئل کریسمس کد 02 را معمولا روی درخت کریسمس، اطراف شومینه یا روی دیوار نصب می کنند و داخل آن را از شکلات یا کادوهای ریز پر می کنند. جنس این آویز جوراب از نمد بوده و دارای ابعاد 35 * 25 سانتی متر می باشد.
برچسب‌ها: جوراب بابانوئل, کریسمس
مایکل جکسون خواننده معروف حدود یک دهه است که فوت کرده است. لوازم شخصی جکسون توسط دیلیو در طول همکاری با او جمع آوری شده است. جوراب های مایکل جکسون پنجاه مورد از لوازم دیگر او با قیمت چند میلیون دلاری طی روزهای آینده در حراج به فروش خواهد رسید. در قسمت زیر تصاویر جوراب مایکل جکسون را قرار داده ایم. برای دیدن این تصاویر جالب ما را در سایت نیک صالحی دنبال کنید.

ادامه مطلب
میخوام یه کسب و کار نتی راه بندازم ...
خیلی وقته تو فکرشم ولی خب همتشو نداشتم...
با این وضع معیشتی مردم به نظرتون کدوم یکی از این سه تا مورد میتونه منبع درآمد باشه؟
زیور آلات بدل (که خب خدایی خودم خیلی وقته نخریدم)
جوراب و گلسر 
لوازم آرایش...
اولی و دومی ریسک خراب شدن ندارن .اولی ریسک اینکه چیزی که میاری با سلیقه خیلیا جور نباشه رو داره .
جوراب خراب نمیشه اما ممکنه دمده بشه یا اصلا خود شما حاضرید نتی جوراب بخرید؟
اگه نظر دیگا ایی دارید ازش استقبال
یا رب نظر تو برنگردد
دیروز اولین کادوی کریسمس زندگیم رو گرفتم. اونم وقتی که حدود دو ماه از کریسمس گذشته!
قبلا واسه زهرا تعریف کرده بودم که سر کریسمس گیر دادم به مامان که برام کادو بخر. البته شوخی شوخی.
دیروز که خونش بودم یه جفت جوراب مشکی ساق بلند خال خالی داد دستم و گفت خیلی وقته برات کادو کریسمس خریدم نشد که بهت بدم.
برام جوراب ساق بلند خرید. چیزی که خودش خیلی دوست داره.
فقط این تو سرم می‌چرخه که چه طور این فرشته تو زندگیم پیدا شد؟ 
کمپانی آناتومیک هلپ با ارائه جوراب واریس در دو کلاس یک با فشار 22-17
میلیمتر جیوه جهت پیشگیری و کلاس دو با فشار 33-22 میلیمتر جیوه جهت درمان،
کمک شایانی در زمینه پیشگیری و درمان مبتلایان به بیماری واریس کرده
است.تنوع محصولات این شرکت باعث جلب رضایت حداکثری استفاده کنندگان این مدل
جوراب ها گردیده است. کلیه محصولات این شرکت دارای گواهی نامه CE و
OEKO-TEX که بیانگر کیفیت و سلامت محصولات نساجی است، می باشند.
مشخصات آگهی دهنده
 نام آگهی دهنده : شرکت نگ
یکی از مهم ترین پوشاک ها برای محافظت از پاهای شما، جوراب ها هستند.
جوراب ها نه تنها از تمامی آسیب ها و مشکلاتی مانند، عرق کردن و بوگرفتن کفش و پا ها و همچنین صدمات جدی
مانند عفونت پاها، جلوگیری به عمل می آورند بلکه برای بسیاری از خانم های جوان و
دختران نوجوان جنبه زیبایی و تجملاتی پیدا کرده اند.
این روز ها جوراب ها با هر طرحی که فکرش را هم نمی کنید در بازار وجود دارند ، از
طرح های فانتزی گرفته تا طرح هایی جالب و جذابی مانند پیتزا و گل و اشکال راه
بسم الله الشکور
جلوى آینه ایستاده. یک لنگه جوراب بنفش ساده را در دستش گرفته. طبق عادت همیشگى به جاى اینکه خم شود، پایش را بالا می آورد و جوراب را میپوشد.همین که سرش را بالا مى آورد، چشمانش در آینه به خودش می افتد. کمى مکث میکند و از خودش میپرسد باورت میشود که نوزده ساله شده اى؟
ادامه مطلب
پوشیدن جوراب واریس آن هم به صورت سرخود می‌تواند خطرناک باشد، چرا که این جوراب‌ها می‌توانند باعث ایجاد خارش در سطح پوست و بعضا بروز شکلاتی در خون‌رسانی به اعضای بدن شوند.

چرا جوراب واریس بخریم؟
پوشیدن جوراب واریس در واقع اولین و ساده‌ترین روش برای درمان واریس به حساب می‌آید. این جوراب‌ها به صورت پیوست به رگ‌ها و پاها فشار می‌آورند تا رگ‌ها و ماهیچه‌ها در تمام طول روز به درستی حرکت کنند. که البته مقدار فشرده‌سازی رگ‌ها و پا به نوع جو
بسم رب الرفیقمادربزرگ نشسته بود روی مبل و جوراب هاش رو گرفته بود دستش. چشمش که به من افتاد گفت: سیدجان!  _دو سه سالی هست که دیگه حافظه ش خوب کار نمیکنه و به همین سید اکتفا میکنه_ بیا کمکم کن جورابامو پام کنم.میشینم روی زمین روبروش، پاهاش رو میزارم روی پام و جورابای مشکیش رو پاش میکنم. پاها همون پاهای کوچک و تپل قبلیه ولی ورم کرده. دیگه قادر نیست خم شه و خودش جوراب هاشو پاش کنه.هنوز جوراب دوم رو کامل نکشیدم بالا که انگار چیزی یادش میاد و خیلی جدی م
تنها راه درمان ترک خوردگی پاشنه پا

یک متخصص پوست و مو تنها راه درمان ترک
خوردگی پاشنه پا را استفاده از کرم‌های مرطوب کننده دانست و افزود: استفاده
جوراب نخی بعد از چرب کردن پاها الزامی است بنابراین به افرادی که
نمی‌توانند از جوراب استفاده کنند توصیه می‌شود از جوراب‌های مخصوص ترک
پاشنه پا استفاده کنند.
ادامه مطلب

خانه امن ترین جای دنیا در برابر ویروس13 توصیه کاربردی برای این که "کرونا" وارد خانه هایمان نشود
کیسه های نایلونی خرید را همان دم در خانه، خالی کنید و دور بیندازید./وسایل درون کیسه ها را همان ابتدای ورود به خانه، تا حد امکان ضد عفونی کنید. مثلاً اگر یک بسته شکلات خریده اید، یا بدنه بسته را ضد عفونی کنید یا شکلات را درون ظرفی خالی کرده و بسته اش را دور بیندازید./اگر در طول روز با جوراب جایی راه رفته اید، همان جا دم در جوراب هایتان را در آورید و پ
بازیکنان :
۱) پیراهن ورزشی 
۲) شورت ورزشی 
۳) ساق بند 
۴) جوراب مخصوص فوتبال 
۵) کفش مناسب فوتبال (استوک دار)

دروازه بان ها :
۱)پیراهن دروازه بانی 
۲) شورت ورزشی دروازه بانی 
۳) ساق بند 
۴) جوراب مخصوص فوتبال 
۵) کفش مناسب فوتبال (استوک)
۶) دستکش

البته بعضی ها هم برای محافظت از خود از کلاه ایمنی برای جلوگیری از ضربه به صورت استفاده می‌کنند 
شخصی به پسرش وصیت کرد که پس از مرگم جوراب کهنه ای به پایم بپوشانید،میخواهم در قبر در پایم باشد. وقتی که پدرش فوت کرد و جسدش را روی تخته شست و شوی گذاشتند تا غسل بدهند، پسر وصیت پدر خود را به به عالم اظهار کرد، ولی عالم ممانعت کرد و گفت: طبق اساس دین ما ، هیچ میت را به جز کفن چیزی دیگری پوشانیده نمی شود! ولی پسر بسیار اصرار ورزید تا وصیت پدرش را بجای آورند، سر انجام تمام علمای شهر یکجا شدند و روی این موضوع مشورت کردند، که سر انجام به مناقشه انجامی
از حموم عمومی در اومدیم و نم نم بارون میزد ،خانومی جوان و محجبه بساط لیف و جوراب و ... جلوش پهن بود ،دوستم رفت جلو و آروم سلام کرد و نصفه بیشتره لیف و جوراباشو خرید !تعجب کردم و پرسیدم: داداش واسه کی میخری ؟ما که تازه از حموم در اومدیم ،اونم اینهمه !
گفت: تو این سرما از سر غیرتشه که با دستفروشی خرجشو در میاره ،وگرنه میتونست الآن تو یه بغل نرم و یه جا  گرم تن فروشی و فاحشگی کنه !پس بخر و بخریم تا شرف و ناموس مملکتمون حفظ شه ،برگشت تو حموم و صدا زد: نصر
مجموعه آموزش بافت دستکش و جوراب در دو بخش آموزشی، بافت انواع دستکش و جوراب با دو میل و قلاب را در اختیار علاقمندان قرار داده است. بافت انواع دستکش نظیر دستکش بدون انگشت ساق بلند، دستکش با انگشت، دستکش یک انگشتی و دستکش نوزاد (3-0 ماه) بخشی از آموزش های بخش اول و آموزش بافت دمپایی روفرشی با قلاب و انواع جوراب ساق بلند و کوتاه، مربوط به بخش دوم مجموعه آموزش بافت دستکش و جوراب می باشد. این مجموعه آموزشی که پارت سوم از دوره آموزش گام به گام باف
Fred 007 Socks
ویژگی های محصول:
جنس: الیاف نخی
طرح پارچه: ساده
تکنولوژی: آنتی باکتریال
ضخامت: متوسط
Fred 007 Socks
دسته بندی محصول :
#مد_و_پوشاک
برای
Fred 007 Socks یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر یا بر روی عنوان محصول کلیک کنید.جوراب فرد کد 007
Fred 007 Socks
[عکس 320×320]
د
آقا سر آزمون اولی یه پسره از اون کلاسیا جلو من نشسته بود اصلن اون زیبا رو و فرفری مو معنای واقعی احسن الخالقین بود
منتها یه باگ خیلی بزرگ داشت و خب اونم این بود که صندل مردونه پوشیده بود با جوراب سفید-_____-
دیروز با هم رسیدیم بعد من عین گاو سرمو انداختم پایین سوار آسانسور شدم ولی اون موقع پیاده شدن نگام کرد خیلی بلند گفت ببخشید بعد رفت بیرون 
واقعا چی باعث شده یه همچین لعنتی جذاب جنتلمنی جوراب سفید با صندل بپوشه:/
اگه این مشکلو نداشت صد در صد ام
قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری دست دوم

حتما برای شما پیش آمده که با داشتن سرمایه اندکی تصمیم به راه اندازی یک کارگاه تولیدی داشته اید. کارگاه تولیدی جوراب یکی از این کارگاه های سودآور و راحت می باشد. کافیست یک دستگاه جوراب باقی تهیه و بعد از تلسط کار با آن اقدام به توسعه نمایید.
بهترین دستگاه جوراب بافی مدل کامپیوتری آن می باشد. دستگاه جوراب بافی کامپیوتری نحوه کار بسیار ساده ای دارد. همچنین میزاد سود آن از هر جوراب نسبت به دستگاه مکانیک
خرید جوراب نانو زنانه پاآرا مدل 1-101 

قیمت : 10000 تومان

برند : Pa-ara

خرید پستی جوراب نانو زنانه پاآرا مدل 1-101 

قیمت جوراب نانو زنانه پاآرا مدل 1-101 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید جوراب نانو
به گزارش افکارنیوز، شاید از اینکه کفش های کتانی تان را بدون جوراب بپوشید حس خوبی داشته باشید؛ در پاهای تان احساس سبکی می کنید و چیزی بین شما و کتانی های تان فاصله نمی اندازد! حتی ممکن است بدانید این کار خوبی نیست اما شاید مثلا به خاطر ظاهری زیباتر ترجیح می دهید کتانی های قشنگ تان را بدون جوراب بپوشید.
پاهای شما هر چقدر هم که تمیز باشند باز هم دلیل نمی شود که کتانی های خود را بدون جوراب بپوشید. پاهای شما می توانند هر روز ۵۰۰ میلی لیتر عرق تولی
مواد لازم:
1عددطناب
2جورابی که 365روز شسته نشده باشه
3.مایع کشک
طرز تهیه:
مایع کشک را در جوراب ریخته ودرب آن را بابند بسته وبه طناب آویزان کرده یابه بند رخت تا خوب جابیافتدو ترش
مزه شده وبوی عطر جوراب در آن نفوذ کند وخوش طعم و خوش عطر وخوش بو شود خخخخخ بعد از چندساعت
کشک شما آماده مصرف میباشد خوش طعم خوش عطر وخوش مزه خخخخخخخ

الفراررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر :)))))))))
تخمین ساعت در ادارات دولتی ، با استفاده از بو و عطر ;

بوی دهن : ٨ تا ٩صبح !
بوی نون و خیار٩ تا ١٠ !
بوی عرق : ١٠تا ١٢ !
بوی جوراب : ١٢تا ١ !
بوی میکس عرق، جوراب، گلاب ،نمازظهر
بوی ناهار : ١ تا ٢ بعد از ظهر!
بوی آروغ وپیاز : ٢ الی ٣ بعد از ظهر!
احتمالا برای شما هم پیش آمده است که با دیدن یک کفش در مغازه چنان مجذوب آن شده اید که با وجود اینکه برای شما تنگ است، آن را خریده و وقتی به خانه می آیید وقتی می پوشید پاهایتان را اذیت می کند حالا دیگر کار از کار گذشته! شاید هم یک جفت کفش هدیه گرفته اید ولی برایتان تنگ است. در هر صورت نگران نباشید، خوشبختانه، راهکارهای زیرکانه ‌ای وجود دارد که به گشاد کردن کفش تنگ دوست داشتنی شما کمک می ‌کند. در ادامه با ما باشید. 

کفش را روزی چند ساعت در خانه بپ
بعد از اهنگای نازنینم نوبت حرکت بعدی بود:)) بعله ! خرید*_*
ی سری چیزا همیشه دوس داشتم بخرمشون رو یافتم 
دوتا جوراب خوشگل خریدم:))) کی فکرشو میکرد یروز من عاشق جوراب بشم (از قسمت شستنشون بدم میاد)
یه کیف زرد خوشگل دیدم اما نمیدونم چرا مغازه بسته بود:((( همون مونده با کفش و مانتو:/ 
چرا واقعا خرید اینقدر حالو جا میاره!!!!!
+ی سر هم رفتم لیزر:دی پوستم حساسه دیگه گفتم بزار راه بهترو امتحان کنم 
• روز ب روز از دیدن دوستام هیجان زده تر میشم از باهم بودنمون(دی
مجموعه آموزش بافت دستکش و جوراب در دو بخش آموزشی، بافت انواع دستکش و جوراب با دو میل و قلاب را به زبان انگلیسی در اختیار علاقمندان قرار داده است. بافت انواع دستکش نظیر دستکش بدون انگشت ساق بلند، دستکش با انگشت، دستکش یک انگشتی و دستکش نوزاد (3-0 ماه) بخشی از آموزش های بخش اول و آموزش بافت دمپایی روفرشی با قلاب و انواع جوراب ساق بلند و کوتاه، مربوط به بخش دوم مجموعهآموزش بافت دستکش و جوراب می باشد. این مجموعه آموزشی که پارت سوم از دوره آموزش
اسپا پا آلی DIY
ما اغلب می گویم این چیز خوبی است که پاهای ما در زمستان در جوراب و کفش پنهان است. پوست خشک و ترک خورده ای که ناگزیر تحمل آن می شویم ، می تواند روی چشم سخت باشد. اما مسلح با زرادخانه مناسب محصولات و برخی از DIY می دانید که چگونه می توانید هنگام پرش به تابستان ، پاهای خود را احساس و نگاه عالی کنید!
"پاهای زمستانی" در بعضی مواقع غیرقابل اجتناب است ، اما پاهای پوسته پوسته می تواند دگرگون شود. راه حل ما: یک روز اسپا در خانه. در اینجا چگونه می
دیروز صبح در راه برگشت به خونه توی توقف اضطراری نیایش زدم کنار. جوراب و کفشام رو درآوردم و با پای برهنه روی چمن های خیس راه رفتم. گاه گاهی نشستم و گلهای زرد خودروی داخل چمن هارو نوازش کردم. اون بین قاصدکی دیدم و ذوق کردم. ارتباط مستقیم بدون حد فاصل از زمین حس بسیار دلچسبی بود. چند نفری که با سرعت کمتری از اون مکان عبور میکردن متوجه ی حضور یک زن تنها و کفش به دست با پای برهنه شدن و عکس العملی نشون دادن ولی من  توجهی نکردم و باز قدم زدم. در نهایت کمی
۱. رفتم خونه همکار جانو دیدم نقلی پقلی و بانمک بود .. باهم رفتیم خرید آش رشته داغ زیر بارون زدیم به بدن .. یه جوراب پفک نمکی خریدم:دی + دوس دوران مدرسمو دیدم کپی عکسش بود
۲. حرف زدن با شوهری زیر بارون [+مراقب خودت باش:*]
۳. باز بادمجون شکم پر:دی
انواع مدل لباس مجلسی و اسپرت زنانه و دخترانه
لباس زنانه یکی از بهترین گزینه ها برای زینت هر چه بیشتر بانوان است که حس عالی ، مطلوب و ایده عال به بانوان می ببخشد.انواع مختلف مدل لباس زنانه و دخترانه مجلسی و اسپرت مناسب عروسی ، جشن ، مهمانی و یا رفتن با اماکن عمومی را در فروشگاه اینترنتی آلیار می توانید پیدا کنید که مناسب برای تمامی فصول سال تولید و عرضه میشود.
مد پوشاک زنانه
دنیای مد آلیار بهترین و شیک ترین اجناس ترک و ایرانی از قبیل انواع ست ب
از اون ادمای متنففففر از خریدم. کلا دوست ندارم برم واسه تفریح پول خرج کنم، بدن درد و پا درد بگیرم بیام خونه.
ولی خدایی...این لذت امروز پس از خرید خییییلی کیف داد. 
لیست خرید بدین شرح بود:
۱)یک عدد کتاب جنگ ملکه سرخ، جلد اول
۲)یک جفت جوراب لنگه به لنگه زنبوری کاوایی
۳)یک جفت جوراب شازده کوچولویی ابی
۴)یک عدد هودی اوتاکویی سبزابی
۵)یک عدد شلوار خییییلی نرم و خییییلی گنده و خییییلی بلند سبزآبی
برنامم اینه که شنبه، هودی رو با جوراب زنبوری بپوشم، حتم
در این مطلب چند قانون لباس پوشیدن مردانه را که دیگر در دنیای مد و فشن جایی ندارند، به شما معرفی می کنیم.
قوانین مد مردانه ای که دیگر مد نیست! : قانون های بسیاری در مورد لباس پوشیدن وجود دارند که ما بدون توجه به سلیقه شخصی خود آنها را سالیان سال است که دنبال می کنیم، اما بد نیست بدانیم که در جهان مدرن امروزی برخی از آنها منسوخ شده اند. 

کت و شلوار سفید را باید در روزهای خاص به تن کرد
این قانون که کت و شلوار سفید را تنها باید در روزهای خیلی خاص ما
مشخصات کلی محصول

مدل

کوتاه

جنس

نخ

مناسب برای

دخترانه
,
الآن که دارید این پست رو میخونید ممکنه بعضیاتون صدای کولر به گوشتون برسه و یا بادش بهتون بخوره.
جالبه بدونید اینجانب این پست رو درحالی مینویسم که یک جفت جوراب کلفت به پا، یک سوییشرت به تن، یک کلاه به سر و دو عدد پتو به رو! دارم.
دقیقا تو یازده خرداد هزار و سیصد و نود و هشت!
پسر
بزرگه آقا اثباتی نابینا بود. اسمش یادم نیست. مثلا محمد. میگفتن محمد کارمندِ
مرکز مخابراته و مغزش مثل کامپیوتر کار می کنه. وقتی وسط بازی از دور می دیدم که محمد
سر کوچه از تاکسی پیاده شده، بدون اینکه حرفی به بچه ها بزنم بازی رو رها می کردم
و با تمام سرعت به سمت محمد می دویدم. سلام می دادم و دستش رو می گرفتم و تا در
خونه شون می رسوندمش. محمد وقتی صدای سلام من رو می شنید عصاش رو جمع می کرد و میگذاشت
توی کیفش. حال بابام رو می پرسید و تا خونه شون از من
مدتها بود که دلم میخواست برم کلاس یوگا اما به دلیل تنبلی نمیرفتم.تا این که امروز به این آرزوی خود جامه عمل پوشانده و رفتم به یه سالن یوگای خوب و تر و تمیز نزدیک خونه مون.در همین راستا دیروز رفتم از یه سالن یوگای خیلی اسم و رسم دار تو مرکز شهر یه دست لباس یوگا(یه تیشرت و شلوار نخی سفید)خریدم به قیمت۱۲۰تومن و یه جفت جوراب یوگا به قیمت۳۰تومن.چون دلم میخواست اولین جلسه یوگا رو با لباس مخصوص و راحت شروع کنم.یه کم زودتر از ساعت شروع رفتم که کارای ثبت
هوس زن گرفتن به‌سرم زده بود. دوست داشتم وضع مالیِ خانواده‌ی همسرم پایین‌تر از خانواده‌ی خودم باشد، تا بتوانم زندگیِ بهتری برایش فراهم کنم. مادرم چنین دختری برایم در نظر گرفته‌بود. نمی‌دانم این خبر چگونه به گوش رییسم رسید، چون به صرفِ نهار دعوتم کرد تا نصیحتم کند. اسم رییس من «عاصم» است، اما کارمندان به او می‌گویند «عاصم جورابی!»
سرِ ساعت به رستوران رفتم. رییس تا مرا دید گفت: «چون جوانِ خوب و نجیب و سربه‌راهی هستی، می‌خوام نصیحتت کنم». 
اسم لباس های زیر زنانه و مدل های مختلف لباس زیر را نمی دانید و علاقه دارید آنها آشنا شوید.انواع لباس های زیر زنانه شامل مدل های مختلف شورت ، انواع سوتین زنانه و مدل های مختلف مایو و همچنین جوراب ها می باشد که در این مطلب میتوانید مطالعه کنید و با آن آشنا شوید.
به لباس زیر زنانه در انگلیسی لینجری گفته می شود. لینجری در اصل به زبان فرانسه تعلق داشته و در آن زبان به طور کلی به معنای لباس زیر (مردانه و زنانه) می‌باشد.در ادامه مطلب با فروشگاه لباس
  پاکیزگی مثال‌زدنی بدن و لباس حضرت
امام:
نظافت، تمیزی و معطر بودن حضرت امام زبانزد خاص و عام بود. هر وقت
که خدمتشان می‌رسیدیم بوی خوشی مشام ما را نوازش می‌داد. این مسئله فقط ظاهر را
شامل نمی‌شد. ما به مقتضای حرفه، امام را مورد معاینه کامل قرار می‌دادیم و یا
لیدهای جلوی قلبی ایشان را تعویض و به دستگاه فرستنده کوچک همراهشان (تله مانیتور)
متصل می‌کردیم و در نتیجه این پاکیزگی بدن و لباس را در سرتاسر وجود مبارکشان
می‌دیدیم.
* دکتر ابراهیم ن
هنوز آدمای زیادی دور و برمون خبر ندارن!
اما شیرین ترین اتفاقی که میتونه بیوفته 
اینه که منتظر بمونی ببینی باباییش از سفر براش چی سوغات میاره :))

بعله ‌:)
سیب ترش برا مامان، جوراب برا نی نی!
حالا چرا پسرونه!! ^______^
+این تصویر فقط اینجا منتشر میشه چون هرجای دیگه منتشر شه قضیه لو میره
+خدایا هیشکی هنوز نتونسته بفهمه تو چقد خوبی
+یاسریع الرضا قربونت برم اخه :)
زندگی کردن با میخچه یکی از سخت‌ترین و دشوارترین مشکلات روی زمین است. بی‌شک کسی دوست ندارد با یک میخچه دردناک در خیابان قدم بزند یا برای انجام کارهای روزانه خود از این سر شهر به آن سر شهر برود. میخچه یکی از مشکلات رایجی است که بیشتر انسان‌ها دست کم یک‌بار آن را در طول زندگی تجربه می‌کنند.میخچه در نقاط مختلف پا به ویژه در ناحیه انگشتان و مفاصل آن دیده می‌شود.درحقیقت میخچه واکنشی است که پوست بدن در برابر فشارهایی قرارمی‌گیرد .
که به صورت مست
با عبور از هر سال و آغاز سال جدید، به روند تازه ای در مد نیز سلام خوش امد می گوییم. با اینکه برخی از اصول بنیادی در دنیای مد همواره پایدار و مستجکم هستند اما باز هم می توان سرنخ هایی از تغییر و دگرگونی را مشاهده کرد. این تغییرات را به صورت کاملا محسوس می توان در اکسسوری های تازه آمده مشاهده کرد. در این دهه شاهد استفاده بیشتر اکسسوری ها و لوازم جانبی به کار رفته در کنار لباس های اصلی خواهیم بود. مانند بسیاری از طرح های فانتزی و زیبای جوراب زنانه.
کار درمانی شیراز
کاردرمانی یکی از رشته های نوین توانبخشی است فارغ التحصیلان این رشته دارای حداقل مدرک لیسانس تا دکتری ( phd ) هستند. وظیقه کاردرمانگر توانبخشی اختلالات جسمی، حرکتی، ذهنی و روانی در کودکان و بزرگسالان است و توجه بیشتر متخصص این رشته بر روی استقلال فرد در انجام امور روزمره است.
کار درمانی به بهبود عملکرد بدن در خانه، محل کار، مدرسه، زمین بازی و… کمک می‌کند. فیزیوتراپی و کاردرمانی بعضا به طور هم‌زمان استفاده می‌شوند. برای مثا
امشب شب خوبی بود همه خاله ها و دختر خاله و همچنین زندایی کوچیکم با نی نی توی شکمشون دور هم یه شب دخترونه داشتیم ( میگم دخترونه چون همه بچه شده بودیم و خاطرات دوران کودکی رو مرور کردیم )
همه کادو گرفتیم حتی همون نی نی به دنیا نیومده ( یه جوراب فسقلی گرفت اونم از طرف منو دختر خاله بزرگم ،هیچ کس اصن نی نی رو یادش نبود )
نمی دونم کارم درسته یا نه ولی از کادو هام عکس گرفتم و اینم عکسش

یه دونه شال ، ادکلن ، رژ لب ، شونه (عاشقشمممم ...خیلی گوگولیه ) ، لاک ب
گروه اول (کلاس ساعت 14 الی 16 روز پنجشنبه):
* گروه دوم هم در ادامه همین لیست آمده است
اصغری: 12 و 13
بارانی: 14 و 15
پاشایی: 16 و 17
پروانه: 18 و 19
توتون شناس: 20 و 21
جهان: 22 و 23
جوراب باف: 24 و 25
سرباز: 26 و 27
صادقی: 28 و 29
صدیق فرد: 30 و 31
عباسی: 32 و 33
فلاحت: 34 و 35
کاکه رشی: 36 و 37
مرادبگی: 38 و 39
مسلمی: 40 و 41
مغفرت جو: 42 و 43
منوری: 44 و 45

گروه دوم (ساعت 16 تا 18 روز پنجشنبه):
اولاد غفاری:7 و 8
باباپور:9 و 10
پوری:12 و 13
پیروزی فرد: 14 و 15
تبرک:16 و 17
حسن پور: 18 و 19
خضری پریسا: 20 و 21
خضری شادی: 22
سالی یک بارجنگ برای آزمایش تسلیحات درخاورمیانه نیازداریم.این حرف های مشاورسناتوربود.سناهم موافقت حداکثری رااعلام نموده بود.اوضاع خاورمیانه برای فکرهای غرب زده درینگه دنیامعنایی مهم داشت.سودحاصله ازآورگی انسانهایک طرف وسودحاصله ازغارت منابع به اسم خصوصی سازی یک طرف دیگرمعادله بود.عده زیادی غارت منابع راامری نابخردانه میدانستندوعده زیادی هم امری مهم جهت امرارمعیشت درینگه دنیامیدانستند.
دنیاهای ضدهم ازبعدفکری درحال مخلوط شدن وزیرور
یک قابلمه بردار، تا نیمه آب بریز. ته مانده‌ی قرمه سبزی ظهر را تویش خالی کن و روی شعله ملایم بگذار. حالْ کاکتوس را از ریشه دربیاور، خاکش را توی قابلمه بتکان و نگینی خرد کن. جوراب های بوگندوی صمد را هم ساطوری و اضافه کن؛ بگذار خوب چرکش قوام بیاید. نمک و پودر سیر به میزان لازم. در این مرحله باید قسمتی از موهای چربت را بچینی و توی قابلمه بریزی. یک سوزن توی انگشت سبابه‌ات فرو کن و اجازه بده یک قطره از آن مایع سرخ رها شود. شعله را کمتر کن، ملاغه را برد
پاییز است. دختر در پایان یک روز شلوغ کلید را توی قفل در می‌چرخاند و وارد خانه می‌شود. کفش‌هایش را درمی‌آورد و توی جاکفشی می‌گذارد. پالتواش را روی جالباسی کنار در آویز می‌کند. لباس‌هایش را یکی یکی از تن بیرون می‌آورد و توی سبد رخت‌چرک‌های حمامش می‌اندازد. دست و صورتش را می‌شوید. غذایش را در حالی که دارد به یک موسیقی کلاسیک گوش می‌دهد از یخچال بیرون می‌آورد و روی اجاق گاز می‌گذارد. شوپن،‌ پرلود شماره شش در سی مینور، اُپوس بیست و هشت می
شلوار پارچه‌ای مشکیم را پوشیدم. فقط دو تا مانتو مناسب جایی که باید می‌رفتم داشتم، هر دو مشکی. گشادتر و خنکتره را برداشتم. اما
آستینش گشاد بود و با بالا بردن دستم آستین تا آرنج پایین می‌آمد، پس یک ساق دست مشکی زیرش پوشیدم. مقنعه مشکی‌ام که زیر گلو سفت می‌شد سر کردم. کیفم را
برداشتم و کفشم را پوشیدم و زدم بیرون. جلوی آینه‌ی ساختمان آخرین نگاه را انداختم. اَه!! چرا جوراب کالج پوشیدم! پاهام از
سوراخ‌های کفشم پیداست. برگشتم و جوراب‌هایم را عوض ک
شلوار پارچه‌ای مشکیم را پوشیدم. فقط دو تا مانتو مناسب جایی که باید می‌رفتم داشتم، هر دو مشکی. گشادتر و خنکتره را برداشتم. اما
آستینش گشاد بود و با بالا بردن دستم آستین تا آرنج پایین می‌آمد، پس یک ساق دست مشکی زیرش پوشیدن. مقنعه مشکی‌ام که زیر گلو سفت می‌شد سر کردم. کیفم را
برداشتم و کفشم را پوشیدم و زدم بیرون. جلوی آینه‌ی ساختمان آخرین نگاه را انداختم. اَه!! چرا جوراب کالج پوشیدم! پاهام از
سوراخ‌های کفشم پیداست. برگشتم و جوراب‌هایم را عوض ک
هنوزم گوشت اضافه گوشه انگشت کوچیکه پام مشخصه. یعنی میشه اونو دید یا حتی وقتی لمسش میکنم نسبت به پوست قسمت های دیگه پا خیلی زبر تره. یه مدت زیادی این قسمت بیرونی انگشت کوچیکه زخم شده بود به طوری که پوستش کاملا کنده شده بود. اصلا قرمزی گوشتش کاملا مشخص بود. دل آدم ریش میشد از دیدنش.
بهش که فکر میکنم چاره ای نبود یعنی من چاره ای نداشتم. اون روز من باید سریع میدویدم فرصت نبود جوراب بپوشم. باید عجله میکردم از طرفی ممکن نبود کفش رو کامل پام کنم. یعنی م
به درس 24 از مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای نوآموزان خوش آمدید. در درس قبل با اسامی همیشه جمع در زبان انگلیسی آشنا شدید. در این درس میخواهیم تعدادی از این اسامی را یاد بگیریم.
لباس هایی با نام های همیشه جمع

معنای فارسی
تلفظ آمریکایی
اسم همیشه جمع

شلوار
pænts

pants
شلوار جین
dʒiːnz

jeans
شلوارک
ʃɔːrts

shorts
جوراب شلواری
ˈpæntihoʊz

pantyhose*
عینک
ɡlæsɪz

glasses
عینک آفتابی
ˈsʌnˌˌɡlæːsɪz

sunglasses
جفت ها
جفت دستکش
ɡlʌv

gloves
جفت جوراب
sɑːk

socks
جفت کفش
ʃuː

shoes
ج
با
توجه به اهمیت ورزش و به خصوص پیاده روی در زندگی روزمره اما داشتن یک کفش
مناسب پیاده روی از ضروریات این ورزش مهم به شمار می رود. چرا که هر چقدر
پیاده روی به سلامت بدن شما کمک کند به همان نسبت پوشیدن کفش نامناسب باعث
آسیب رسیدن به بدن شما می شود. پوشیدن کفش مخصوص پیاده روی حتی در مسیر کار
هم پیشنهاد می شود.برای این که بدانید چه کفشی مناسب پیاده روی است، الی گشت مطلبی را تهیه نموده تا شما در هنگام خرید کفش هوشمندانه تر عمل کنید.
برای
پیاده
درمان واریس پا یا عروق عنکبوتی از جمله درگیری های مردم و به ویژه زنان است. چراکه واریس پا علی رغم اثر منفی بر زیبایی پوست که باعث کاهش اعتماد به نفس مبتلایان می شود.

1-واریس پا چیست:واریس پا یا عروق عنکبوتی، شایع‌ ترین بیماری عروقی انسان است که اغلب زنان باردار و افراد مسن به آن مبتلا هستند. به سیاهرگ های بزرگی که ورم کرده و به هم پیچیده اند و به رنگ های آبی، قرمز یا به رنگ خود پوست روی سطح پوست ظاهر می شوند رگهای واریسی می گویند. عروق عنکبوت
فشار خون پایین (BP) به عنوان افت فشار خون شناخته می شود. اگر فشار خون شما از 90 میلی متر جیوه و 60 میلی متر جیوه کمتر باشد فشار خون پایین دارید. پایین بودن فشار خون ممکن است به اندازه فشار خون بالا نگران کننده نباشد. اما اگر فشار خون شما دائماً پایین باشد، ممکن است این چیزی باشد که باید به آن توجه کنیم. اگر علامتی نداشته باشید نیازی به نگرانی از فشار خون پایین نیست. اما اگر علائمی مانند احساس سرگیجه و خستگی را احساس می کنید ، ممکن است علامت این باشد
یکی از دانشجوای بزرگوار رو دیدم امروز سر کلاس، اونم ردیف اول با ظاهری نشسته بود که برام عجیب به نظر میومد، با صندل نشسته بود، بدون جوراب، بعضی وختام پاشو کامل از صندل درمی‌آورد و میذاشت لبه‌ی صندلی! چون بدون جوراب بود این حرکتش کامل توی ذوق می‌زد، افتادم یاد خودم توی دوران کارشناسی، چون بَدَم از عرق کردن پا میومد صندل میپوشیدم و جوراب هم نمیپوشیدم! الان با خودم فکر کردم کارم چقدر زشت بوده و چطور استادا تحمل میکردن؟ البته چون درسم یه سر و گ
امروز یک شنبه‌ست و بازم نرفتم. الان یک ماه و یک روزه که اینجائم. فک کنم فردا برم.
صب شهر کار داشتم و آژانس صدا زدم که برم. دانشگاهمون تو شهرکه و به جز ترمِ یک، بقیه ی ایامِ اینجا رو شهرک زندگی کردیم. فاصله ی شهرک تا شهر تقریبا 8-9 کیلومتره.
وسط راهم به شهر که بودم، حس کردم یه چیزی غیرطبیعیه. نگا کردم دیدم جوراب پامه با دمپایی! کفشمو واکس زده بودم ولی فراموش کرده بودم بپوشم. عجب. لباس های نسبتاً رسمی، با دمپایی، به سمتِ مرکزِ شهر. البته جورابامو در آ
تهیه شده بر اساس قالب امریکایی پهن
رویه چرم طبیعی سفید رنگ و زیره قهوه ای رنگ
قابل دوخت به صورت سفارشی در رنگ و سایزهای مختلف
دارای زیره چرم طبیعی گاومیش و پاشنه لایه لایه طبیعی
مناسب برای استفاده در مراسم عروسی و جشن های شادی
مناسب برای استفاده به همراه جوراب و کمربند و کت و شلوار سفید و یا روشن
مشاهده و خرید کفش مردانه مجلسی مدل پالاما
ی روز تو مدرسه بودیم...بخاطر ی مراسمی رفتیم نمازخونه با دوستام...
بعدش سقف نماز خونمون ی قسمتیش اومده بود پایین ...دوستامم(قد بلندا...من که قدم کوتاهه کلا*-*)...میپریدن دستشونو بزنن به سقف و خلاصه میخورد...بعد منم اومدم برا اینکه متفاوت عمل کنم پامو اوردم بالا که یک نریو چاکی(اسم حرکت پا تو تکواندو)بزنم خلاصه فرش سر بود منم جوراب پام بود یهو دیدم زیر پام خالی شد...پخش زمین شدم*-*
الان ی سال و نیم از اون موضوع گذشته هنوزم دوستام یادشون میاد ی ساعت بهم می
ویتامینه پوست خشک
شیر
اگرپوست خشک دارید وإحساس خشکی وخارش دارید.یک لیترشیررا در کاسه یا لگن بریزید،یک پارچه تمیزوسفید رادر شیر فروبرده وبه ارامی روپوست خود بگذارید تا٥دقیقه بماند آرام ماساژ داده وبردارید، شیرمنبع أسید لاکتیک میباشد وخاصیت ضدالتهابی وباعث میشود خارش وسوزش پوست قطع شود.
روغن نارگیل
احتمالا ازپوست خشک خارش وسوزش درنواحی دست و ارنج وزانوی خود بخصوص درزمستان میباشد ،برای التیام این نواحی شبانه دست وپای خود را در ابگرم بگذ
اگه بدونین چه کونی ازم پاره شد تا به اتوبوس رسیدم
می دونم بی ادبیه اما واقعا برای بیانش لازم بود همین کلمه رو به کار ببرم
یارو راننده و تعاونی تلفن بر نمی داشتن
دیر رسیدیم
با بابام دعوام شد ریدیم به هم
تو ترمینال مثه خر بدو بدو می کردیم
قلبم اومده بود تو دهنم چون اگه جا می موندم بابام جرم می داد
القصه الان تو اتوبوس در خدمت تونم
با یه کفش مجلسی کثیف و خاکی که زیرش جوراب اسپورت پوشیدم :/
تازه شلوار پامم شسته بودم خشک نشده خیس خیس پامه
تا اونجا سرد
ایده‌های منحصر‌به‌فرد ساخت عروسک با قلاب‌بافی.
عروسک‌سازی، یکی از شغل‌های لذت‌بخش خانگی است. کاری سرگرم‌کننده با سرمایه کم و سود بالا.
ساخت عروسک با ابزارهای مختلفی انجام می‌شود. از جوراب و نمد گرفته تا کاموا و چوب و پلاستیک. فرقی نمی‌کند مواد سازنده عروسک چی باشد. چیزی که مهم است، خلاقیت در ساخت عروسک است.
یکی از ایده‌های خلاقانه عروسک‌سازی، ساخت عروسک با قلاب‌بافی می‌باشد. بله درست شنیدید:
ادامه مطلب
ایده‌های منحصر‌به‌فرد ساخت عروسک با قلاب‌بافی.
عروسک‌سازی، یکی از شغل‌های لذت‌بخش خانگی است. کاری سرگرم‌کننده با سرمایه کم و سود بالا.
ساخت عروسک با ابزارهای مختلفی انجام می‌شود. از جوراب و نمد گرفته تا کاموا و چوب و پلاستیک. فرقی نمی‌کند مواد سازنده عروسک چی باشد. چیزی که مهم است، خلاقیت در ساخت عروسک است.
یکی از ایده‌های خلاقانه عروسک‌سازی، ساخت عروسک با قلاب‌بافی می‌باشد. بله درست شنیدید:
ادامه مطلب
بودجه بیشتربخش هاسمت استان های سیل زده وزلزله زده میرفت.عدم مدیریت درتوزیع ثروت هنگام سیل وزلزله مشکلات معیشتی رابیش ازحدمینمود.هرمنطقه ای که بدون زیرساخت های تولیدکننده امنیت اقتصادی ومعیشتی وشغل وثروت بوددرواقع یک منطقه جهت قاچاقچیان انسان بود.
قاچاقچیان انسان درهنگام سیل وزلزله درمعابربدون امنیت ازبعدروشنایی برق ودوربین مداربسته اقدام به قاچاق انسانهای بی پناهی مینمودندکه باوجودفقری که داشتندهرچندکوچک وناچیزبه سمت ایستگاه های
این موقع‌های سال که هوا سرد می‌شود و چسبیدن به شوفاژ و پتوپیچ شدن و مخصوصا خواب در این موقعیت از لذت‌های زندگی محسوب می‌شود، من برای "نخوابیدن" حق انتخاب دارم و می‌توانم بین دو گزینه انتخاب کنم.
یا در اتاقم (به عبارتی یخچالم) از شدت سرما "نخوابم"، یا در هال از شدت سر و صدا "نخوابم".
تکلیف اتاقم که معلوم است. شوفاژ به خاطر دور بودن از پکیج تقریبا گرم نمی‌شود. دو تا از دیوارهای اتاق هم پشت‌شان خالی است و حتی پوشیدن ژاکت و جوراب موقع خواب هم دردی

نقش پاها در لذت جنسی!

نقش پاها در لذت جنسی!یکی از اعضای مهم بدن که نقش بسزایی در سلامتی و شادابی انسان دارد پاها می باشد، این عضو تاثیر بسیار مهمی در خنک شدن و گرم شدن بدن بهمراه دارد، به نحوی که در گرمای تابستان قرار دادن پاها در یک تشت آب سرد یا در چشمه ی آب یا حتی حوض باعث کاسته شدن از دمای بدن می شود یا بر عکس آن اگر در سرمای زمستان  شلوار و گرم کن و لباسهای گرم بر تن کنید اما با پاهای بدون جوراب و کفش لحظاتی بر روی زمین سرد راه بروید احس
اسامی لباس زیر زنانه 

و مدل های مختلف لباس زیر را نمی دانید و علاقه دارید آنها آشنا شوید.انواع لباس های زیر زنانه شامل مدل های مختلف شورت ، انواع سوتین زنانه و مدل های مختلف مایو و همچنین جوراب ها می باشد که در این مطلب میتوانید مطالعه کنید و با آن آشنا شوید.
به لباس زیر زنانه در انگلیسی لینجری گفته می شود. لینجری در اصل به زبان فرانسه تعلق داشته و در آن زبان به طور کلی به معنای لباس زیر (مردانه و زنانه) می‌باشد.در ادامه مطلب با فروشگاه لباس
فصل 4
هیچ کس به پیشنهادی ری محل نگذاشت. همه ساکت شدند. حتی پتی هم پارس نمی کرد. یعنی کارن واقعا گفته بود که تو خونه ما زندگی می کرده؟ دلم می خواست این را ازش بپرسم، ولی او دوباره برگشته بود تو حلقه بچه ها. حلقه. وقتی متوجه شدم آنها دور من و جاش حلقه زده اند، دهنم باز ماند. ترس برم داشت. خیال می کردم؟ یا واقعا داشت اتفاقی می افتاد؟ یکمرتبه قیافه هایشان به نظرم تغییر کرد. لبخند می زدند، ولی صورت هایشان خشک و کشیده و گوش به زنگ بود؛ انگار انتظار دردسر

‍ رویداد کریسمس Grand Giving Event 2019
❗️برای اینکه یک شهر بتواند یک ستاره را بدست آورد ، همه بازیکنان باید با استفاده از محموله های کریسمس 1000 Gift از آن را تحویل دهند. 
هدف شخصی: تحویل 12 محموله Gifts
جوایز:هدف شخصی: ▪اسکین ویژه برای کامیون ها▪لوازم جانبی جوراب کریسمس 
اهداف جامعه:▪هر ردیف 200 ستاره جوایز منحصر به فرد جامعه را باز می کند.▪در نقطه عطف از 1000 ستاره ، جامعه 2 پاداش ویژه دیگر دریافت می کند.
❗️توجه: برای دریافت جوایز جامعه ، حداقل باید هدف ش

موثرترین راه برای جلوگیری از واکنش های آلرژیک، جلوگیری از تماس با آلرژن ها است. اگر شما آلرژن هایی که کودک شما را تحت تاثیر قرار می دهند، می شناسید، با پزشک در مورد روش های پرهیز آنها مشورت کنید. به عنوان مثال، اگر فرزند شما نسبت به علف ها آلرژی داشته باشد، ممکن است در خارج شدن از خانه به او توصیه شود که لباس های بلند و جوراب بپوشد.

ممکن است که دختر یا پسر بچه ی شما پس از بازی کردن در پارک، لکه های قرمزی بر روی پوستش ایجاد شود و یا پس از دست زد
آقا چه می‌کنه این تعارف با آدم!
رفته بودیم مهمونی، باد کولر مستقیم می‌زد رو ساق پای من. حالا ملت همه خوشحال و خنک و اینا، صاحبخونه سه بار به من گفت اگه سردت میشه بگو کولر رو خاموش کنیم. مگه من روم می‌شد بگم جفت ساق پاهام خشک شده و داره میفته؟!(:دی)
الان فک کنم باید تو چله‌ی تابستون، جوراب کلفت بپوشم بخوابم که تا صبح دردشون خوب شه:))
+ ولی من واقعا نمی‌دونم چله‌ی تاستون کِیه
+ بی‌ربط: این دوست عزیز اندروید ۵ ای از وقتی تو این پست بهش اشاره کردم یه

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی
کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30
آموزش افزایش الت تناسلی به روش پیترتاک
کسب درآمد 300 هزار در روز
افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک
کسب درآمد اینترنتی روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان
دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه
درامدزایی در خواب! (تعجب نکنید! بخوانید)
ثروتمند شدن حق شماست !! امتحان کنید!!!
مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا
آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیم
دقت کردین تو بحبوحه ی حبس خونگی، روز پدر داره میاد و اصلا حواسمون بهش نبوده؟! حتی نمیشه رفت بیرون جوراب خرید و تقدیم با عشق کرد!
تنها ایده ای که دارم اینه که واسه بابام کیک بپزم؛ که در مقایسه با کادوی روز مادر (البته کرونا اومد بقیه جلسات ماساژ رو نتونستن برن!) طبق معمول خیلی کمه، پیشنهاد بهتری دارین آیا؟! 
+بعدا نوشت: من عشق کیک کاکائوییم ولی والدین گرام دوست ندارن؛ این شد که کیک وانیل با خرده های گردو درست کردم همراه با کمی کاکائو و بین لایه ه
اگر شما تمام طول روز را در یک محیط صنعتی مشعول به کار هستید، کاری که نیازمند فعالیت و حرکت در تمامی فضای کارگاه است، مقاومت در برابر وسوسه داشتن کفش‌هایی باکیفیت متاسب، بسیار سخت و دشوار است . کفش‌هایی که آرامش را حین فعالیت به شما ارزانی می‌کند.
توجه داشته باشید که گام برداشتن و راه‌رفتن حین فعالیت در محیط کارگاهی، با قدم‌زدن در حالت عادی کاملا متفاوت است . به همین دلیل کفش‌های کار کاملا متفاوت با کفش‌های پیاده‌روی است. از این رو اگر ش
عفونت قارچی انگشتان پا ممکن است در هر فرد رخ دهد ، با این حال این احتمال در افراد مبتلا به بیماری دیابت بیشتر است. اگرچه یک متخصص مراقبت های بهداشتی می تواند به درمان عفونت ناخن و انگشتان پا کمک کند، اما افراد مبتلا به دیابت، می توانند با یادگیری نحوه شناسایی و درمان قارچ از عفونت هایی که ممکن است در آینده رخ دهد پیشگیری کنند.

چرا انگشتان پا دچار عفونت قارچی می شود؟
طبق اخبار پرشکی روز، عفونت قارچی انگشتان پا، شایع ترین نوع بیماری ناخن و پا
کفش ورزشی اولین نکته مهم در درست ورزش کردن است. این روزها در اکثر فروشگاههای لوازم ورزشی کارشناسانی وجود دارند که شما را در خرید کفش ورزشی مناسب راهنمایی می کنند ولی با این حال چند نکته ساده در خرید کفش ورزشی تان بدانید.

هرگز کفش های چند کاره خریداری نکنید

کفش های مناسب برای پیاده روی معمولا سفت بوده و به راحتی خم نمی شوند؛ در حالیکه، کفش های مناسب دویدن، انعطاف بیشتری داشته و راحت تر خم می شوند. بنابراین، اگر قصد انجام هر دو کار را دار
دیگه اینجا هم راحت نیستم،اینگار وسط خیابون چهارزانو زده باشم!هرلحظه ممکنه یه خودرو بزنه بهم و بمیرم.ولی مردن قشنگ تره تا خورد شدن غرور.مهرت داره از دلم میره و خودم خوووب میفهمم،نمیتونم بگم چه آسون مهرت رفت،چون آسون نبود،برای من آسون نبود اما برای تو فکر کنم از هرکاری توی دنیا آسون تر و بی اهمیت تر بود،مثل در اوردن جوراب از پات و پرت کردنش یه جایی که مهم نیست کجاس.همون روزی که میوت نوتیفیکیشن ت کردم فهمیدم تموم شدی برام،کی باورش میشه من همون
قوانین مورفی چیست؟ آیا واقعیت دارد؟
وقتی جوراب پاته، حتما دمپایی دستشویی خیسه!، بارون روزی میاد که رفته باشی کارواش، تو ظرف آجیل اولین چیزی که میخوری بادوم تلخه، وقتی تو ترافیکی همیشه لاین بغلی خلوت‌تره ، وقتی دنبال چیزی می‌گردی قطعا تو آخرین قفسه است، اینکه ترافیک در مسیرت زیاد باشه یا نه بستگی به این داره که دیرت شده یا خیر، وقتی چیزی را دورمیندازی تازه بهش احتیاج پیدا میکنی، وقتی چیزی را گم کردی، پیداش نمیکنی مگر اینکه یکی جاش خریده ب
اگر قرار است سفر ارزان داشته باشید و کم هزینه سفر کنید، حتماً می­دانید که بهتر است هزینه بار اضافی را نیز کاهش دهید. افرادی هستند که در فرودگاه و لحظه تحویل چمدان مجبور می­شوند کیف دستی خود را از چمدان جدا کنند یا برای سبک شدن چمدان لباس­های بیش­تری بپوشند و حتی لحظه آخر جوراب­ هایشان را در جیب خود قرار دهند. در برخی موارد هم هنگام برگشت از سفر، وقتی که مقداری خرید هم کرده باشید مجبور به پرداخت اضافه بار میشوید!
برای جلوگیری از قرار گرفتن در
قوانین مورفی چیست؟ آیا واقعیت دارد؟
وقتی جوراب پاته، حتما دمپایی دستشویی خیسه!، بارون روزی میاد که رفته باشی کارواش، تو ظرف آجیل اولین چیزی که میخوری بادوم تلخه، وقتی تو ترافیکی همیشه لاین بغلی خلوت‌تره ، وقتی دنبال چیزی می‌گردی قطعا تو آخرین قفسه است، اینکه ترافیک در مسیرت زیاد باشه یا نه بستگی به این داره که دیرت شده یا خیر، وقتی چیزی را دورمیندازی تازه بهش احتیاج پیدا میکنی، وقتی چیزی را گم کردی، پیداش نمیکنی مگر اینکه یکی جاش خریده ب

آیا با جوراب خوابیدن کیفیت خواب را بهتر می کند ؟

وقتی هوا سرد می شود، اشخاص سرمایی  جورابهای ضخیم را برای مقابله با سرمای زیر پتو
بیرون می آورند. این کار درست است یا خیر؟ متخصص این پرسش را پاسخ می دهد.

و آیا، برای خواب بهتر یا کافی است  جوراب...؟  بهر صورت دو محقق از کره جنوبی  در ماه آوریل گذشته این مسئله را مطرح
کردند.  این دو متخصص ، پس از بررسی خواب
شش نفر ، اعلام داشتند کسانی که جوراب می پوشند زودتر بخواب می روند و دیرتر از
دیگران از خ
سلام. دیروز خیلی اتفاقی یه ساعت بعد از شروع کوهنوردی بند کفشم پاره شد. یعنی فک کنم  از اول راه پاره بود منتها من با فرض اینکه بند کفشم طبق معمول شل شده پشت گوش مینداختم نگو بیچاره از دست رفته. از قبل، یه بند کفش اضافه تو کوله ام داشتم. یه سنجاق هم تو جعبه کمک های اولیه ام بود. با کمک سنجاق بند کفش جدیدو سریع تر از سوراخ های کفش رد کردم و دوباره راه افتادم. به کمک کسی هم نیاز پیدا نکردم. اتفاق کوچیک و در عین حال بی اهمیتی بود ولی باعث شد خودم کلی کی
شروع تابستان 98 بود که ایده ای هنری به ذهنم خطور کرد که آنچنان سرمایه ای نیاز نداشت و ریسک خیلی کمتری نسبت به یک استارتاپ داشت. ایده ام درست کردن زیورآلات دستبند، پابند و چوکر ست با جوراب و دیگر محصولات بود. سه ماه تابستان را درگیر انتخاب نام و طراحی لوگو بودم و در پاییز و اوایل زمستان با وجود این که اکثر تایمم صرف ورزش میشد، در مابقی تایمم خود را درگیر عکاسی از محصولات کردم. وسواس زیادی در پیش بردن کارها به عمل آوردم که نتیجه اش کند پیش رفتن پر
مد لباس مردان خیلی پیش بینی شده است. در کمد هر مردی ترکیبی از دنیم تیره، بلوزهای ساده سفید، هودی های راحت، و تعداد زیادی بلوز دکمه دار وجود دارد. خوشبختانه مد سال 2019 یک مقدار انرژی به استایل مردان تزریق می کند.
سایت Pinterest یک پلتفرم اشتراک گذاری خوب در زمینه مد محسوب می شود که همه چیز را در مورد مد مردان پوشش می دهد. این پلتفرم دارای داده های مربوط به جستجوی افراد می باشد که نشان می دهد که مد جدید به چه سمتی در حال حرکت است و کار را برای افرادی که
 دستمال را بر می دارم، گرد و خاک روی میزها و آینه ها را تمیز می کنم و جایشان دوستت دارم می گذارم. خانه را جارو می کنم و دوستت دارم هایم را می پاشم روی فرش های تمیز. به غذای در حال پخت ِروی گاز سر می زنم و چاشنی دوستت دارم اش را اندازه می کنم. جوراب هایت را بر میدارم و با دوستت دارم هایم کوک می زنم. دمنوش دوستت دارم را دم می گذارم تا بیایی. می آیی و دوستت دارم هایم را می نوشی و شام نخورده، از خستگی خوابت می برد. دوستت دارم هایم را مثل پتویی رویت می اند
در این یک سال چه به من گذشت؟
دو سال پیش افراد بیشتری به خواندن اهمیت میدادند و بازار وبلاگ ها داغ بود، هم سنی های من الان با تله و اینستا حال میکنند بیشتر و کامل مهاجرت کردند به اون جزایر... ولی من هنوز کلمات رو بر تصاویر ترجیح میدم... آدم ها بی حوصله تر شدن. کتاب های دست فروشی ها تکراری شدند،خودکار های یونیکورنی و دفتر هایی با جلد  توت فرنگی این روزا تو دست همه فراوونه.
دنیا خیلی تغیر کرده و الان مردم دنبال چیزای عجیب تری هستند. جوراب های لنگه به
یعنی نخ ها با رنگهای مختلف تولید میگردند یا اینکه به صورت اکرو و یا زرد اهویی یا کتان شسته نشده تولید می شوند  .و در غیر این دو صورت به صورت سفید خام یا رنگ نشده تولید می گردد.
اکریلیک نخی است که قابلیت شست و شو دارد و رنگ پذیری مناسبی دارد .و این جنس ، ضد حساسیت میباشد .

موارد استفاده ی اکریلیک
از اکریلیک در صنایع نساجی جوراب ، دستکش ، ژاکت بافی ، روسری ، پارچه و چادر های مسافرتی و غیره استفاده میگردد.

ویژگی های نخ اکریلیک
1- اکریلیک نسبت به بی
اول قرار بود برن سه چهار روزه برگردن، از کارت اصلی یه مقدار ریختن تو کارتی که دست منه به عنوان خرجی. امروز گفتن که هنوز نجف‌اند و ده روز دیگه هم طول می‌کشه سفرشون. از لحظه‌ای که رفتن منم خریدامو شروع کردم و هرچی به ذهنم می‌رسه برای خونه می‌خرم. امروز رفتم موجودی گرفتم دیدم صد و چهل تومن مونده تو کارت :| به خواهرم میگم روزی چهارده تومن باید خرج کنیم فقط تا دووم بیاریم صبحانه نون و چایی شیرین، نهار برنج تو خونه داریم شکر خدا، شام هم نون و ماست
الان انقدر هوا سرده مبل ها رو زدم کنار و بلوز شلوار پشمی پوشیدم با جوراب  تکیه دادم به رادیاتور پذیرایی
دخملی کنارم نشسته و نقاشی میکشه
منم یه دمنوش به لیمو گذاشتم بخورم شاید بدنم گرم بشه
اولین سالی هست  که نمیشه با تاپ شلوار داخل خونه بچرخم
یعنی انقدر سردم هست که سه روزِ لب به میوه نزدم
امروز دلم آش و لبو میخواست ولی ترسیدم تنها برم بیرون
این دو روز که نت نبود 
وب گردی کردم 
دیوار و دیجی کالا سر زدم 
بازیproperty brothers انجام دادم
دیشب به خاطر بر
در هنگام خرید کفش به پهنای پا و میزان و نوع استفاده تان از آن کفش دقت کنید و حتما جوراب بپوشید و به کیفیت کفشی که تمایل به خرید آن دارید اهمیت دهید.
اصول خرید کفش مناسب و با کیفیت
حتما این جمله معروف را شنیده اید که پا قلب دوم ماست و مراقبت از آن بسیار پر اهمیت است. خرید کفش مردانه مناسب یکی از راه های مراقبت از این عضو مهم بدن است و مطمئنا برایتان پیش آمده است که راه رفتن با کفش نامناسب موجب درد و کوفتگی پای شما می شود .انتخاب کفش مناسب و راحت صدم
وقتی رسیدم خونه دیدم مادرم حالش خوش نیست. پهلو درد شدیدی داشت. واقعا نمیتونستم روی پاهام بند بشم، نه اینکه خوابم بیاد یا جسمی خسته باشم. نمیتونستم دیگه تو این دنیا باشم، باید میرفتم تو اتاقم و از همه دنیا جدا میشدم. گفتم:ننه جوراب کن که بریم دکتر، اما ایشالا چیزی نیست...
رفتیم. خسته خسته. وقتی رسیدم روی نیمکت های بیمارستان نشستم تا نفسی تازه کنم. دیدم یه خانواده یا شایدم طایفه پرجمعیت اومدن تو بیمارستان و همه گریه میکردند. یه خانمی خاک های باغ
سلام.
عیدتون
مبارک.
امیدوارم
در سال جدید سلامت باشید و همیشه لبخند روی لب هاتون باشه.
آرزو
می کنم در سال نود و هشت دولت و نظام از همه مون بکشند بیرون تا دلار، طلا، خانه،
اجاره خانه، ماشین، مرغ، گوشت، میوه، پیاز، گوجه، خیار، خیار چنبر، آلوئه ورا، جین
سینگ، نون، لباس، لباس زیر، زیر پیراهن، سوتین، جوراب، شورت نخ در بهشت، از این
بندهایی که تو فیلم های خاک بر سری شورت رو به جوراب وصل می کنند، لوازم بهداشتی،
مسواک، خمیر دندان، ناخن گیر، شانه، پوشک
بسم الله الرحمن الرحیم ❣️
همراهان همیشگی من سلااااام ❣️ امیدوارم که حال دلتون خوب باشه ❣️ 
امروز به یه نکته ای رسیدم که گفتم بهتره با شما به اشتراک بزارم. دنیای ما آدم ها پر از وسایلی هست که تاریخ انقضا دارند. موافقین؟
لباس ها یه زمانی سالم و نو هستند بعد از 6 ماه استفاده بعضا خراب میشن. 
کفشامون یه سال دوام دارند و بعضا بعد یک سال خراب میشن. 
جوراب هامون بعد 2ماه متوالی سوراخ میشن. 
مواد غذایی بعد 6ماه تا 1سال خراب میشن.
و...... 
به نظر شما تاری
.قوانین فوتبال، قانون 4 - وسایل بازیکنان

قانون چهارم فوتبال وضعیت وسایل بازیکنان داخل زمین بازی را مشخص می کند.

این قانون تعریف می کند که چه وسایلی را یک بازیکن می تواند داشته باشد و شرایط استفاده آن چگونه است:

خطرناک نبودن وسایل
بازیکن نباید از وسایلى استفاده کند یا چیزى بپوشد که براى خودش و سایر بازیکنان خطرناک باشد. (به انضمام هرگونه زیور آلات)

وسایل اساسى
وسایل اساسى و اجبارى بازیکنان عبارت است از:
- پیراهن
- شورت - اگر زیر شورتى است
.قوانین فوتبال، قانون 4 - وسایل بازیکنان

قانون چهارم فوتبال وضعیت وسایل بازیکنان داخل زمین بازی را مشخص می کند.

این قانون تعریف می کند که چه وسایلی را یک بازیکن می تواند داشته باشد و شرایط استفاده آن چگونه است:

خطرناک نبودن وسایل
بازیکن نباید از وسایلى استفاده کند یا چیزى بپوشد که براى خودش و سایر بازیکنان خطرناک باشد. (به انضمام هرگونه زیور آلات)

وسایل اساسى
وسایل اساسى و اجبارى بازیکنان عبارت است از:
- پیراهن
- شورت - اگر زیر شورتى است
در ریاضی پدیده‌ای است به نام خاصیت جابه‌جایی. عملیه‌هایی که خاصیت جابه‌جایی دارند وابسته به ترتیب نیستند. همانطور که میدانیم ۶+۳ = ۳+۶. اینجا با اینکه ترتیب ۶ و ۳ تغییر میکند، جواب در هر دو صورت یکی است. در زندگی روزمره «پوشیدن کفش چپ و بعد کفش راست» خاصیت جابه‌جایی دارد. فرقی نمیکند اول کفش راست را بپوشید یا چپ را. «اضافه کردن نمک و ادویه به غذا» خاصیت جابه‌جایی دارد. مهم نیست که اول نمک را اضافه می‌کنید یا ادویه را. «شستن سر و بدن در حمام»
انگار "هرچی یه حکمتی داره" بودیم و بعد دست و پا درآوردیم! داستان زندگی‌مون شده شبیه یه فیلم سینمایی که نقش اولش یا حامد بهداده یا نوید محمدزاده. شدیم شعرهای یغما گلروئی. مثل مزه آدامس موزی‌های تقلبی که نه تنها تلخی دهانت رو از بین نمی‌بره، بلکه تلخ‌تر هم می‌کنه. مثل آسمونی که تکلیفش با خودش مشخص نیست و برف و بارون رو قاتی پاتی می‌فرسته پایین. مثل متروی تهران که یکی جوراب می‌فروشه و یکی ویولون می‌زنه. حکایت اون پسری که عشقی می‌خواست سیگار
باد ملایمی لابه‌لای موهایم می‌پیچید. خورشید در زمینهٔ نارنجی رنگی آرام آرام پایین می‌رفت. خیابان شلوغی بود و صدای بوق ماشین ها سرسام آور. اما من آرام بودم، آنقدر آرام که می‌توانستم صدای پچ پچ درخت‌های حاشیهٔ خیابان را بشنوم. با دیدن عکسم توی ویترین مغازه ای به یاد آوردم که چقدر شال‌گردن و جوراب های بلند راه‌راهم را دوست دارم. باد کمی شدیدتر در آغوشم کشید. چشم هایم را بستم تا بوسه هایش را بهتر روی پوستم احساس کنم. آنگاه دست هایم را مثل یک
۱. حیف که صدام شبیه غازه وگرنه یه پست صوتی شونصد دیقه میذاشتیم. خسته ام و حال تایپ ندارم اما ثبت چند ساعت حال خوب، به حال خوب بعدهام کمک میکنه.
صبح آغاز ۱۸ سالگی خود را چگونه آغاز کردید؟ 
اولندش که شبش خوابم نبرد. چون فکر میکردم که قراره تو راه ماشین بزنتم و پام بشکنه و نرسم سر قرار با بچه ها.
صبح ساعت ۵ پا شدم مدیریت خوندم :)) بعدم تا ساعت ۲ مدرسه بودم :)) کسی که ۴ ساعت بی وقفه شیمی داشته چیزی برا از دس دادن داره؟ :))
کلی تو مدرسه خندیدیم و دریا و رانا
خونسردترین و بی خیال‌ترین آدما هم با استرس قبل از امتحان آشنایی دارند. خب هرکس یک جور با این اضطراب کنار می‌آید. اما آخرین راه، راه در رو است. آخرین راه در رو راهی مشترک است بین همه آن‌ها که درس نخوانده اند یا درس خوانده اند و استرس دارند؛ تقلب کردن. پیر و جوان هم ندارد. همه آن را می‌شناسند و تا حرفش پیش می‌آید با لبخندکی گوشه‌ی لب یک خاطره از تقلب روز‌های دور و نزدیک رو می‌کنند.

این گزارشی است از شصت و سه راه تقلب؛ اگر در فکر تقلب هستید یک
شمع‌های لوکسِ خانه تمام شده بودند. چند تایی از این شمع‌های ساده که روی قبر روشن می‌کنند داخل یکی از کشوهای آشپزخانه بود. همه را از جعبه آوردم بیرون. استکان‌های دسته‌دارِ بدونِ استفاده را هم برداشتم. هر یک شمع را گذاشتم داخل یک استکان. یکی یکی روشن‌شان کردم. لباسم را درآوردم. جوراب‌شلواری فیشنِت و دستکشم را دستم کردم. شروع کردم به عکس گرفتن. حوصله‌ی دردسرِ عکاسی با دوربین اصلی گوشی را نداشتم. به همان دوربین سلفی بسنده کردم. تنم، تنِ دیگری
شاید باورتون نشه ولی نسبت به پست قبلی حالم کاملا عوض شده و دوباره خوبم. همینه دیگه. مودی بازی درمیارم و به خود دیروزم زبون درازی میکنم. باز فردا افسردگیم گل میکنه و به خود دیروزم میگم کور خوندی!
خب این چند روزه اسمشون فورجه بود، ولی در واقع من کلی کلاس پیچوندم و اومدم خونه و بجای درس خوندن، کلی گلدوزی کردم و کلی دریم کچر ساختم. حتی یکمم اسکرپ بوک اکسو رو پیش بردم. و اوه، Gravity falls دیدم. من از ریک و مورتی خوشم نیومد ولی عاشق گرویتی فالز شدم. داستان ه
اکریلیکها الیاف مصنوعی هستند که از پلیمری به نام پلی اکریلو نیتریل با میانگین مولکولی در حدود ۱۹۰۰ مونومر واحد ساخته شده است . الیاف اکریلیک سبک،گرم و حالتی شبیه به پشم دارند . همچنین زمانی که اکریلیک بر روی پایه اصلی و کوتاه دستگاه ریسیده شود می تواند خاصیتی شبیه پنبه داشته باشد . برخی از اکریلیک ها به صورت رنگی یا رنگدانه تولید می شود و برخی به صورت اکرو (زرد اهویی یا کتان شسته نشده) در غیر اینصورت به ” صورت طبیعی” یا ” سفید خام “ یا “رنگ ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

zesaneh